Condite
Budujemy marzenia     

ul. Podklasztorna - Podkarczówka


ul. Podklasztorna

Realizacja rozpoczęta w IV kwartale 2014 r.

Inwestycja mieszkaniowa Condite Development SKA zlokalizowana jest przy ulicy Podklasztornej w Kielcach, w rejonie nowego osiedla „Panorama”.

To jeden z bardziej popularnych terenów do zamieszkania w Kielcach. Ta lokalizacja inwestycji gwarantuje dogodną komunikację z centrum miasta i trasami wylotowymi. 

W pobliżu budynku znajdują się m.in.: przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty handlowo-usługowe, poczta, placówki bankowe i przychodnie, supermarkety osiedlowe.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią możliwość korzystania z atrakcyjnych terenów spacerowych, z pobliskich ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych w rejonie wzgórza Karczówki.

W nowym, 2-piętrowym budynku oferujemy 27 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni - od 28 m kw. do 70 m kw. Największe, parterowe mieszkania dają komfort korzystania z przestronnych tarasów o południowej ekspozycji. Budynek będzie wyposażony w dwie cichobieżne windy, pozwalające na swobodną komunikację z garażu do mieszkań na wszystkich kondygnacjach. Dla każdego z mieszkań oferujemy podziemny garaż lub miejsce postojowe na zewnątrz.
Dla zapewnienia komfortu mieszkańców teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią ogrodową i elementami małej architektury. Cała posesja będzie ogrodzona i wyposażona w domofon.

Piętro II Piętro I Piętro - parter Garaż
Kliknij w budynek/kondygnację by obejrzeć mieszkania.
Podklasztorna
© Condite Development - Wszelkie prawa zastrzeżone
Spółka wchodzi w skład Grupy
Condite